Transporto priemonių draudimas Transporto priemonių draudimas
Gyvybės draudimas Gyvybės draudimas

Žmogaus gyvybė neįkainojama, ir joks draudimas niekada jos neatstos. Tačiau net ir po skaudžiausių nelaimių artimųjų gyvenimas tęsiasi, auga ir mokosi vaikai...

Vizos

1.

Rusijos viza

 Rusijos viza : įforminimas

BENDROSIOS PASTABOS:

1.       pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn po vizos galiojimo pabaigos.

2.       pase turi būti ne mažiau nei 2 laisvi puslapiai įklijuoti vizai ( į „kitus įrašus“ ar „paso galiojimas“ vizos neklijuojamos).

3.       vizos įforminamos pagal išpirkto draudimo galiojimo trukmę (minimali draudimo suma 30 000 eurų). Draudimo polise turi būti įrašas, kad vyksta į Rusiją, ne NVS.

4.       nuotraukos: spalvotos, matinės, baltame fone ( 3,5 x 4,5 cm)

5.       pasas nesuplėšytas, neapdraskytas ir t.t.

6.       anketiniai duomenys : darbovietė, pareigos, adresas, telefonas, gyv. adresas, asm. telefonas, mergautinė pavardė (jei moteris pakeitusi pavardę), gimimo miestas ir imigravimo metai į LR (jei gimė ne LR).

 

2.

Baltarusijos viza

Baltarusijos viza : įforminimo kainos

STANDARTINIS BALTARUSJOS VIZOS ĮFORMINIMAS

Bendrosios pastabos:

1.       pasas turi  galioti  mažiausiai 3 mėn po vizos galiojimo pabaigos.

2.       pase turi būti ne mažiau  nei  1  laisvas puslapis įklijuoti vizai ( į „kitus įrašus; ar „paso galiojimas; vizos neklijuojamos).

3.       vizos įforminamos pagal išpirkto draudimo galiojimo trukmę (minimali draudimo suma 10000 eurų). Draudimo polise turi būti Белгосстрах firmos logotipas.

4.       nuotraukos : neskanuotos, atitinkančios prašytojo amžių.

5.       pasas nesuplėšytas, neapdraskytas ir  t.t.

6.       vaikams iki 16 m. gimimo liudijimo kopija, abiejų tėvų pasų kopijos

7.       anketiniai duomenys : darbovietė, pareigos, adresas, telefonas, gyv. adresas, asm. telefonas, mergautinė pavardė (jei moteris pakeitusi pavardę), gimimo miestas ir imigravimo metai į LR (jei gimė ne LR), sutuoktinio duomenys (vardas, pavardė, mergautinė pavardė, gimimo data.)

8.       Penktadieniais forminami tik skubūs tranzitai vykstantiems į Rusiją. Turistinės, privačios, tranzitai į UKR - neforminami. (Jei labai reikia - yra galimybė priduoti).

9.       BY vizos neperklijuojamos į naujus pasus.

Atgal