Transporto priemonių draudimas Transporto priemonių draudimas
Gyvybės draudimas Gyvybės draudimas

Žmogaus gyvybė neįkainojama, ir joks draudimas niekada jos neatstos. Tačiau net ir po skaudžiausių nelaimių artimųjų gyvenimas tęsiasi, auga ir mokosi vaikai...

Sveiki atvykę

Draudimas – tai laiko patikrintas verslas. Tas, kuris nori apsaugoti savo turtą, turi iš anksto tuo pasirūpinti. 

 

Draudimo brokerių kompanija ,,Baltijas Marketinga Sistema” buvo įkurta 1996 metais Latvijoje. Dabar tai  viena pirmaujančių draudimo brokerių įmonių Latvijoje, kuri turi filialus Estijoje, Rusijoje bei 2005 metai įkurė savo filialą  Lietuvoje.

Įmonėje dirba patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai, turintys draudimo brokerio licenzijas.

 

Mes siūlome visų rūšių draudimą bendradarbiaudami su visomis Lietuvos draudimo kompanijomis.

 

Norėdami Jums teikti profesionalias paslaugas ir tobulėti draudimo srityje mes dalyvaujame tarptautinėse konferencijose, kruopščiai studijuojam įstatymų pakeitimus, draudimo kompanijų taisykles, stebim tendencijas Lietuvos ir užsienio šalių rinkose. Mūsų darbuotojai nuolat dalyvauja papildomuose mokymuose ir taip kelia savo kvalifikaciją.  

 

Rūpinamės savo klientu ne tik tada, kai yra sudaroma draudimo sutartis, bet ir sutarties eigoje – perrašom dokumentus, jei pasikeičia apdrausto turto savininkas, informuojam draudimo kompaniją apie apdrausto objekto pasikeitimus ir kt. Taip pat konsultuojame savo klientą įvykus draudiminiam įvykiui, padedame  užpildyti visus reikiamus dokumentus. 

 

 

Mūsų paslaugas, kurios klientui yra teikiamos nemokamai, pasirenka žmonės, kurie taupo savo laiką ir pinigus.