Transporto priemonių draudimas Transporto priemonių draudimas
Gyvybės draudimas Gyvybės draudimas

Žmogaus gyvybė neįkainojama, ir joks draudimas niekada jos neatstos. Tačiau net ir po skaudžiausių nelaimių artimųjų gyvenimas tęsiasi, auga ir mokosi vaikai...

Naujienos
2010-02-20 - Potvynio draudimas

NESVARBU, AR Į JŪSŲ NAMUS ĮSIBRAUS ILGAPIRŠČIAI, AR ĮSISIAUTĖS UGNIS, GAMTINĖS
JĖGOS AR VANDUO – NELAIMĖS ATVEJU ATLYGINSIME ŽALĄ JŪSŲ TURTUI !!!


Pastatų draudimas   +   Namų turto draudimas   +   0 Lt išskaita potvynio rizikai


Mes galime Jums padėti apdrausti savo būstą:

Potvynio atveju ŽALA ATLYGINAMA 100 % !
Pasiūlymas galios, jei potvynis įvyks ne tik pavasarinio atšilimo metu, bet ir visą draudimo sutarties galiojimo laikotapį !

2009-11-24 - Vizos

1.

Rusijos viza

 Rusijos viza : įforminimas

BENDROSIOS PASTABOS:

1.       pasas turi galioti mažiausiai 6 mėn po vizos galiojimo pabaigos.

2.       pase turi būti ne mažiau nei 2 laisvi puslapiai įklijuoti vizai ( į „kitus įrašus“ ar „paso galiojimas“ vizos neklijuojamos).

3.       vizos įforminamos pagal išpirkto draudimo galiojimo trukmę (minimali draudimo suma 30 000 eurų). Draudimo polise turi būti įrašas, kad vyksta į Rusiją, ne NVS.

4.       nuotraukos: spalvotos, matinės, baltame fone ( 3,5 x 4,5 cm)

5.       pasas nesuplėšytas, neapdraskytas ir t.t.

6.       anketiniai duomenys : darbovietė, pareigos, adresas, telefonas, gyv. adresas, asm. telefonas, mergautinė pavardė (jei moteris pakeitusi pavardę), gimimo miestas ir imigravimo metai į LR (jei gimė ne LR).

 

2.

Baltarusijos viza

Baltarusijos viza : įforminimo kainos

STANDARTINIS BALTARUSJOS VIZOS ĮFORMINIMAS

Bendrosios pastabos:

1.       pasas turi  galioti  mažiausiai 3 mėn po vizos galiojimo pabaigos.

2.       pase turi būti ne mažiau  nei  1  laisvas puslapis įklijuoti vizai ( į „kitus įrašus; ar „paso galiojimas; vizos neklijuojamos).

3.       vizos įforminamos pagal išpirkto draudimo galiojimo trukmę (minimali draudimo suma 10000 eurų). Draudimo polise turi būti Белгосстрах firmos logotipas.

4.       nuotraukos : neskanuotos, atitinkančios prašytojo amžių.

5.       pasas nesuplėšytas, neapdraskytas ir  t.t.

6.       vaikams iki 16 m. gimimo liudijimo kopija, abiejų tėvų pasų kopijos

7.       anketiniai duomenys : darbovietė, pareigos, adresas, telefonas, gyv. adresas, asm. telefonas, mergautinė pavardė (jei moteris pakeitusi pavardę), gimimo miestas ir imigravimo metai į LR (jei gimė ne LR), sutuoktinio duomenys (vardas, pavardė, mergautinė pavardė, gimimo data.)

8.       Penktadieniais forminami tik skubūs tranzitai vykstantiems į Rusiją. Turistinės, privačios, tranzitai į UKR - neforminami. (Jei labai reikia - yra galimybė priduoti).

9.       BY vizos neperklijuojamos į naujus pasus.

2009-07-16 - Laivų draudimas

Jūsų laivo, jachtos, katerio ar kitų vandens transporto priemonių saugumui užtikrinti   siūlome atitinkantį ITC (Institute Time Clauses) reikalavimus draudimo produktą. Mes apdrausime Jūsų turtinius interesus, susijusius su apdraustojo laivo padaryta materialine žala, kuri yra patiriama dėl laivo praradimo, apgadinimo bei kitais numatytais atvejais. Esant poreikiui, galimas papildymas taip pat laivo savininko ar frachtuotojo civilinės atsakomybės draudimu, bei įgulos narių draudimu nuo nelaimingų atsitikimų.

2009-06-27 - Mobilių namelių draudimas

Mobilaus namelio saugumui užtikrinti , siūlome  turto draudimą, kuris jums garantuoja apsaugoti turtinius interesus, susijusius su apdraustojo namelio padaryta materialine žala, kuri patiriama dėl mobilaus namelio vagystės, tyčinio trečiųjų asmenų sunaikinimu, ar sugadinimu, gamtinių jėgų( audra, vanduo, ugnis)