Transporto priemonių draudimas Transporto priemonių draudimas
Gyvybės draudimas Gyvybės draudimas

Žmogaus gyvybė neįkainojama, ir joks draudimas niekada jos neatstos. Tačiau net ir po skaudžiausių nelaimių artimųjų gyvenimas tęsiasi, auga ir mokosi vaikai...

Ką daryti atsitikus draudiminiam įvykiui

Pirmiausia privalote imtis prieinamų, protingų priemonių galimai žalai sumažinti, imtis visų reikiamų priemonių, kad būtų suteikta medicinos pagalba nukentėjusiesiems, pagal galimybes apsaugoti nukentėjusiųjų turtą.

Atsitikus nelaimingam įvykiui (gaisrui, avarijai, vagystei ir pan.), pirmiausiai turite apie tai informuoti atitinkamas institucijas: policiją, priešgaisrinę apsaugą, avarinę tarnybą, jei reikia, greitąją pagalbą. Pateikti kitiems eismo įvykio dalyviams informaciją, būtiną draudikui nustatyti.

Jei esate eismo įvykio kaltininkas, privalote per 3 darbo dienas nuo eismo įvykio dienos raštu pranešti draudikui, apdraudusiam jūsų civilinę atsakomybę, apie eismo įvykį, dėl kurio jūs esate atsakingas, išskyrus atvejus, kai pranešti apie eismo įvykį jūs negalite dėl svarbių priežasčių. Apie eismo įvykį reikia pranešti draudikui, apdraudusiam jūsų civilinę atsakomybę, ir tuo atveju, kai neaišku, kuris eismo dalyvis yra atsakingas dėl eismo įvykio.

Jei Jūsų automobilis apdraustas ir KASKO draudimu, apie draudiminį įvykį (raštu) per dvi (tris) darbo dienas privalote pranešti savo draudikui. Prieš tai galite pranešti Jus apdraudusiam draudimo brokeriui UAB ”BALTIJAS MARKETINGA SISTEMA” šiais telefono numeriais: 868752216, 860129266, 2747840

Jūsų  nemalonumai – mūsų rūpestis!

  • Eismo įvykis – jūsų, automobilio sutvarkymo rūpestis-mūsų;
  • Mes išspręsime problemas, susijusias su eismo įvykiu ir jūsų automobilio remontu;
  • Paimsime jūsų automobilį iš bet kurios Vilniaus vietos
  • Atvyksime į įvykio vietą ir atliksime visus formalumus, susijusius su automobilio remontu ir draudimu
Atgal